Відділ продажів
Ми в соцмережах

Гарантія

Гарантія / Повернення

Всі наші товари супроводжуються офіційною гарантією виробника.

На всі меблі, які реалізуються в нашому магазині, надається гарантія від 12 місяців у залежності від сервісної політики виробника. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника, або гарантійний талон інтернет-магазину «ekomebli.com».

При отриманні меблів покупець повинен перевірити скло і дзеркала на цілісність. У випадку пошкодження упаковки - перевірити кількість і комплектність вкладу.

Гарантія на меблі поширюється за умови, якщо меблі зібрані майстрами сервісної служби ekomebli.com

 

При самостійній збірці.

При самостійному збиранні меблів покупцем, необхідно перевірити всі деталі на наявність браку (відколів, подряпин). При виявленні браку необхідно призупинити збірку, оскільки деталі меблів зі слідами збирання поверненню і обміну не підлягають. Зберігайте фабричну упаковку до закінчення зборки, оскільки заміна браку виконується тільки у фабричній упаковці.

Гарантія анульовується за умови, якщо деталь вже була встановлена, або присутні явні ознаки того, що деталь вже була у використанні, наприклад, був вкручений гвинт або прорізано отвір. При виявленні браку повідомте відділ рекламацій (по телефону, вказаному в товарному чеку). Зберігайте до закінчення гарантійного терміну товарний чек, супровідну документацію і маркувальний лист на упаковці.

Рекламації приймаються тільки за наявності самого виробу або окремих його елементів в «оригінальній упаковці». У випадку недотримання вище вказаних вимог, претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, які виникли в результаті неправильної збірки (яка виконувалась самостійно покупцем), доставки і підйому (які виконувались самостійно покупцем), або які виникли в результаті неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Терміни виготовлення рекламаційних деталей - близько 14 робочих днів, в окремих виробників можуть досягати 1-го місяця.

 

Гарантійні зобов'язання не розповсюджуються, якщо:

• порушені правила та умови експлуатації меблів;

• встановлення і ремонт меблів здійснювались покупцем самостійно;

• меблі пошкоджені в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивної рідини, а також є ознаками недбалої поведінки з товаром;

• змінена конструкція виробу або його комплектуючих покупцем;

• закінчився гарантійний термін;

• присутні дефекти, за які було повідомлено покупця до продажу, і згідно наявності яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, по яким була знижена ціна на товар.

Повернення товару.

Покупець має право на протязі 30 днів обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо товар не підходить формою, кольором або розміром, а також по іншим причинам якщо товар не може бути використаний за призначенням.

Обмін товару (меблів) або повернення вартості виконується, якщо:

• він не використовувався, не збирався (монтаж);

• збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики;

• не пошкоджена упаковка;

• в наявності є товарний чек, виданий покупцю разом з товаром.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненню коштів) якщо:

• товар виготовлявся під індивідуальне замовлення- у т.ч. у певній обраній тканині, у певних нестандартних розмірах, кольорах і т.д

• з моменту покупки товару, який підлягає обміну чи поверненню, минуло більше 30 днів;

• товар не є новим, тобто був зібраний;

• при перевірці якості продукту були виявлені ознаки стороннього втручання (збірка, спроба монтажу, відсутність або пошкодження оригінальної упаковки).

У разі відмови від замовлення покупець сплачує вартість доставки у дві сторони.

Увага! Поверненню не підлягають товари, які виготовлялись під індивідуальне замовлення клієнта.

Розрахунок з покупцем виконується виходячи із вартості товару на момент покупки. У випадку неможливості повернути гроші в день повернення товару - гроші повертаються згідно домовленості сторін, але не пізніше 7 днів.

Порядок повернення товару:

а) в разі виявлення пошкоджень на Новій Пошті при прийомці товару, покупець зобов'язаний на місці оформити бланк повернення і відправити товар назад.

б) в разі виявлення браку під упаковкою після отримання на Новій Пошті, покупець зобов'язаний повідомити про наявні невідповідності на гарячу лінію і оформити рекламацію відповідно до ситуації. Далі, після погодження і підтвердження сервісною службою заміни чи повернення грошей, здійснити відправку товару назад через Нову Пошту.

Порядок повернення коштів:

а) з сайту надрукувати заяву на повернення грошових коштів і оригінал заяви і копії документів згідно інструкції і відправити Новою Почтою або УкрПоштою за вказаною адресою.

б) після опрацювання документів, повернення коштів здійснюється на протязі 10 робочих днів.

Якщо клієнт хоче відмовитись від ще не отриманого товару:

а) з сайту друкувати заяву на повернення грошових коштів і оригінал заяви і копії документів згідно інструкції і відправлити Новою Поштою або УкрПоштою за вказаною адресою.

б) після опрацювання документів, повернення коштів здійснюється на протязі 10 робочих днів.

Бланк заяви та інструкція

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.